unilight.com.pl

Czujniki ruchu to nowoczesne urządzenia, które znacząco zwiększają funkcjonalność i komfort użytkowania budynków — domów jednorodzinnych, obiektów przemysłowych i handlowych.

Reagują na ciepło ciała człowieka, które jest emitowane w postaci promieniowania podczerwonego. Zmiany w promieniowaniu podczerwonym są przekształcane na sygnał elektroniczny. A ten jest impulsem do włączenia światła.

Inteligentne oświetlenie, które automatycznie wykrywa ruch, skutecznie oświetli drogę, podjazd i obszary, które szczególnie chcesz wyeksponować. Ochroni także przed niepożądanymi gośćmi, zwiększając bezpieczeństwo domowników.

Czujniki ruchu Steinel — większe bezpieczeństwo, wygoda i efektywność energetyczna, pełna automatyzacja

Czujniki ruchu Steinel są energooszczędne i łatwe w obsłudze. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwalają obniżyć koszty energii elektrycznej nawet o 90%! Z powodzeniem zamontujesz je na ścianie, suficie lub w narożniku. Wewnątrz i na zewnątrz budynków. Nie wpływają na nie niskie temperatury i opady atmosferyczne. Mają zasięg do 20 metrów, dzięki czemu mogą niezawodnie monitorować duże obszary — także na wysokościach.

Filtruj

Czujniki ruchu i obecności

STEINEL WYŁĄCZNIK CZUJNIK ZMIERZCHOWY NIGHTMATIC 2000 STEINEL WYŁĄCZNIK CZUJNIK ZMIERZCHOWY NIGHTMATIC 2000
Producent: Steinel
Cena: 124,45 zł (netto: 101,18 zł )
zobacz więcej
STEINEL WYŁĄCZNIK CZUJNIK ZMIERZCHOWY NIGHTMATIC 5000-3 STEINEL WYŁĄCZNIK CZUJNIK ZMIERZCHOWY NIGHTMATIC 5000-3
Producent: Steinel
Cena: 279,99 zł (netto: 227,63 zł )
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium