unilight.com.pl
Naświetlacze LED jako doskonałe oświetlenie LED

Naświetlacze LED w połączeniu z czujnikami ruchu są bardzo chętnie wykorzystywane so oświetlenia bram, podjazdów, oraz miejsc przed domami, gdzie parkujemy samochody. Halogenami można także w znakomity sposób oświetlić elewacje budynków (również na różne kolory), więc stanowią one również ozdobę atrakcji turystycznych, hoteli czy innych miejsc, które mają przyciągać turystów.

Technologia LED bardzo szybko się rozwija i pojawia się na rynku coraz więcej różnorodnych produktów LED. Wśród nich można znaleźć również oświetlenie LED takie jak downlighty, czyli oprawy które świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych, korytarzach, holach oraz w ogólnym oświetleniu wnętrz. Downlighty – o ile posiadają klasę szczelności co najmniej IP65 – mogą być także stosowane na zewnątrz budynków. Są bardzo efektywne, nowoczesne oraz stanowią perfekcyjną alternatywę dla tradycyjnych opraw halogenowych – przewyższają wielokrotnie żarówki halogenowe oraz świetlówki jednotrzonkowe w dziedzinie energooszczędności, a także pozwalają na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji oświetlenia.

Oświetlenie LED może być także stosowane w trudno dostępnych miejscach, gdzie nie łatwo jest zamontować typowe oświetlenie. Z takiego rozwiązania często korzystają także właściciele obiektów takich jak restauracje czy salony SPA, by zapewnić sobie mocne, trwałe, a równocześnie atrakcyjne wizualnie źródło światła.

Istnieją lampy i żarówki LED idealne do stosowania w domu, w przemyśle (na przykład w fabrykach albo w pomieszczeniach pełniących funkcję magazynów), w biurach czy na ulicach miast (na przykład na parkingach). Dostępnych jest bardzo wiele rozwiązań, więc z łatwością można znaleźć odpowiednie – wystarczy tylko poszukać, zapoznać się z parametrami poszczególnych naświetlaczy, lamp czy żarówek LED oraz podjąć optymalną decyzję.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium