unilight.com.pl
Nowatorskie systemy oświetlenia meblowego

Niezależnie od wybranego z dostępnych na naszej stronie internetowej https://www.unilight.com.pl/  wariantów – światło dzięki nim nadane doda meblom nowoczesny wygląd i unikatowy charakter. Designerskie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w kuchni, salonie przedpokoju i sypialni sprawiając, że zwykły mebel stanie się bardziej atrakcyjnym elementem wyposażenia wnętrza.

Lampa liniowa na szynie (MINI TRACK LIGHT SYSTEM) tworzy linię światła zapewniającą jego równomierną emisję tworząc jednolity efekt świetlny. Jej uniwersalność, minimalna forma oraz łatwa w montażu konstrukcja rozszerza spektrum zastosowania prezentowanego produktu – może być użyty zarówno jako główne oświetlenie – np. garderoby lub jako element doświetlający jej poszczególne szuflady lub skrytki.

 

Nudny, monotematyczny regał dzięki użyciu lampy liniowej na szynie może stać się głównym elementem dekoracyjnym salonu wypełniając wnętrze nastrojowym doświetleniem. Swoboda w aranżacji oraz prosty i łatwy demontaż to dodatkowy atut panelu oświetlającego. Użycie oferowanego przez nas produktu w przestrzeni kuchennej (na przykład umiejscowienie panelu oświetlającego pod szafką wiszącą) nie tylko doświetli strategiczne miejsca w przestrzeni roboczej ale również doda wnętrzu szyku i nowoczesności spełniając jednocześnie swoją praktyczną funkcję – ułatwiając precyzyjne przygotowywanie potraw. Stylowe i atrakcyjne doświetlenie stref roboczych oraz innych elementów użytkowych domu, takich jak biblioteczki, szuflady, blaty i szafy to niewątpliwy atut lampy liniowej na szynie

Możliwość rozjaśnienia każdej, nawet problematycznej przestrzeni w sposób gustowny i dyskretny polegający na uzupełnieniu światła w słabo doświetlonych miejscach np. w obrębie dużej szafy lub w przedpokoju zachowując elegancki design to kolejna z wielu zalet tego produktu.

Dane techniczne :
Super wąskie liniowe światło LED zasilane bezpiecznym napięciem 24V nie pozostawia ciemnych, zacienionych miejsc.
Wejście napięciowe : DC 24V
Strumień świetlny : 50-70 lm/W
Renderowanie koloru : Ra>90
Temperatura pracy : 0 ~ 45°C
Dostępne kolory : 2500K, 2700K, 3000K, 3500K, 4000K, 6000K

Różne walory montażu minimalistycznego reflektora szynowego mnożą warianty jego zastosowania w każdej przestrzeni. Po montażu produktu istnieje możliwość zmian kierowanego strumienia światła na pożądany obiekt lub miejsce a to wszystko dzięki umieszczonemu na przegubie źródłu światła – mini reflektorowi.

Mnogość zastosowań produktu, jakim jest mini reflektor szynowy to przede wszystkim instalacja w różnego rodzaju przestrzeniach na każdej płaszczyźnie jak mebel, blat lub panel dekoracyjny. Montaż w gablocie wystawowej lub na wysokim meblu takim jak szafa utworzy niepowtarzalny i oryginalny efekt świetlny dzięki nieodpartemu wrażeniu o niezidentyfikowanym źródle płynącego równolegle światła.

 

To dyskretne rozwiązanie sprawdzi się przy doświetleniu klasycznych, wymagających przestrzeni oraz nowoczesnych prostych wnętrz. Produkt zamontowany na regałach lub biblioteczce nie tylko doda meblom jasnego, ciepłego charakteru ale również w gustowny sposób zaakcentuje swoim światłem ulubione książki tworząc przy tym przyjemną atmosferę.
Minimalistyczny reflektor szynowy może być zastosowany również jako oświetlenie ekspozycyjne w przestrzeni domowej – gablot, witraży, witryn eksponując ulubione figurki lub kryształy – ale również w garderobie lub sypialni dodając wnętrzu romantycznego światła.

Dane techniczne :
Mini reflektor punktowy odpowiedni do mebli lub prezentacji gablot ekspozycyjnych – wystarczy podłączyć do systemu szyn.
Wejście napięciowe : DC 24V
Moc lamp : 1,5W
Strumień świetlny : 50-60 lm/W
Renderowanie koloru : Ra>80
Dostępne kolory : 2500K, 2700K, 3000K,4000K, 6000K
Kąt świecenia : 15° , 30°, 50°
Temperatura pracy : 0 ~ 45°C

 

Produkty są przeznaczone również to wykorzystania w przestrzeniach przemysłowych lub publicznych, gdzie znajdą swoje zastosowanie w zarówno w bibliotece jak również w przytulnej kawiarni lub eksponując biżuterię na witrynie sklepowej. Nieograniczone możliwości zastosowania tego unikalnego produktu niewątpliwie spełnią każdą funkcje nawet w ekstremalnie wymagającej i ciemnej przestrzeni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium