unilight.com.pl

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Obecnie korzystamy z tak wielu urządzeń elektrycznych, że praktycznie każde pomieszczenie musi być wyposażone w co najmniej kilka gniazdek. Nie ma jednak co ukrywać – nie jest to estetyczne rozwiązanie. Na szczęście istnieje znacznie lepsza alternatywa – gniazda meblowe i przedłużacze narożne. 

Gniazda meblowe – niewidoczne i wygodne w użytkowaniu

Kiedy nie korzystasz z gniazd meblowych, pozostają one wewnątrz blatu. Dzięki temu nie przykuwają wzroku, nie zbierają zanieczyszczeń, a Ty znacznie łatwiej możesz czyścić przestrzeń roboczą. W razie konieczności wystarczy natomiast nacisnąć listwę. Gniazdka od razu staną się widoczne, a Ty bez trudu podłączysz niezbędne urządzenia elektryczne. 

Przedłużacze narożne – zapomnij o plączących się kablach!

Jeśli masz dosyć nieestetycznych albo stale przesuwających się przedłużaczy, możesz sięgnąć po przedłużacze narożne. 

Pod względem funkcjonalności niczym nie odstają od tradycyjnych przedłużaczy. Wręcz przeciwnie – większość oferowanych przez nas produktów posiada dodatkowo wejścia USB. Dzięki temu z łatwością podłączysz do zasilacza praktycznie każde urządzenie – także to bez standardowej wtyczki.

Stwórz estetyczną przestrzeń

Nasze przedłużacze i gniazda meblowe to nie tylko funkcjonalność, ale i estetyka. Chcemy, by z łatwością można je było dostosować do przestrzeni i konkretnych potrzeb. Właśnie dlatego większość gniazd i przedłużaczy w naszym sklepie dostępna jest aż w trzech kolorach. Co więcej, możesz wybierać między gniazdami pionowymi i poziomymi, a także dostosować wielkość produktu do liczby urządzeń, które chcesz jednocześnie podłączać do modułu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium