unilight.com.pl

O nas

 

Nasza wizja i cele.

Jasno widzimy potencjał ekonomiczny oraz korzyści ekologiczne wynikające ze stosowania oświetlenia bazującego na technologii LED. Jedną z największych przeszkód spowalniających wdrażanie tego typu oświetlenia w Polsce jest zalew rynku produktami niskiej i bardzo niskiej jakości.

Męczące wzrok, nienaturalne światło oraz wysoka awaryjność produktów umacniają przekonanie części użytkowników, że technologia LED nie jest w stanie zastąpić tradycyjnych żarnikowych oraz wyładowczych źródeł światła. Nic bardziej mylnego! Umiejętny dobór komponentów oprawy oświetleniowej LED gwarantuje wytwarzanie światła o bardzo dobrych parametrach fizycznych, którym będziemy się cieszyć przez wiele lat oszczędzając przy tym energię elektryczną, produkując mniej dwutlenku węgla i nie zanieczyszczając środowiska naturalnego toksycznymi substancjami.

Dostępne w asortymencie Unilight produkty harmonijnie łączą najwyższą funkcjonalność, znakomite wykonanie i walory estetyczne. Szeroki wybór modeli, wzorów i kolorów pozwala perfekcyjnie dostosować lampę do potrzeb, preferowanych efektów i upodobań. Na naszych półkach znajdą Państwo lampy wiszące, oświetlenie LED, lampy ogrodowe, żyrandole, lampy ścienne, lampy schodowe, lampy przemysłowe, naświetlacze i oprawy architektoniczne.

 

Celem powstania Unilight  było pragnienie umożliwienia polskim Klientom indywidualnym oraz biznesowym dostępu do powyższych korzyści wynikających z zastosowania oświetlenia LED.

 

Nasze podejście w praktyce

Receptą na osiągniecie tego celu jest pasja oraz wiedza jaką zdobyliśmy w ciągu wielu lat współpracy z azjatyckimi producentami oświetlenia LED.

Oddział naszej firmy mający siedzibę w Hong Kongu zajmuje się eksportem oświetlenia LED na rynki krajów Ameryki Południowej. Są to bardzo wymagające rynki, gdyż z jednej strony istnieje tam bardzo duża presja cenowa, a z drugiej bardzo wysokie temperatury otoczenia zmuszają do stosowania rozwiązań materiałowych i konstrukcyjnych zdolnych przeciwdziałać uszkodzeniom termicznym diod LED i zasilaczy. Wyszliśmy z tej sytuacji obronna ręką i teraz przenosimy zdobyte tam doświadczenia na rodzimy polski rynek.

Nie jesteśmy w stanie przecenić roli kontroli jakości produkcji na każdym jej etapie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom sprawdzone produkty o ponadprzeciętnych parametrach technicznych i eksploatacyjnych, czego wyrazem są 3 (a nawet 5 lub 7) lat gwarancji jakiej na nie udzielamy. Ściśle współpracujemy z laboratoriami badawczymi, co skutkuje tym, że wszystkie produkty z naszej oferty posiadają prawnie wymagane europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

 

Nasze produkty

Nie zawyżamy parametrów naszych produktów, co nagminnie i ze szkodą dla Klientów czyni wielu importerów oświetlenia LED wykorzystujących brak łatwości sprawdzenia w warunkach domowych poprawności parametrów podawanych na opakowaniach.

Nasze oprawy oświetleniowe wyprodukowane są na bazie sprawdzonych i niezawodnych komponentów wyprodukowanych przez takie renomowane koncerny jak: Cree, Bridgelux, Epistar, Sanan oraz Mean Well. Zastosowanie dobrych podzespołów zapewnia żywotność oprawy oświetleniowej LED dochodzącą nawet do 50000 godzin. Jeśli konstrukcja danej oprawy oświetleniowej nie pozwala na osiągnięcie aż tak długiego czasu - piszemy o tym otwarcie kierując się naszą podstawową zasadą uczciwości wobec Klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szereg opraw oświetleniowych LED przeznaczonych do użytku domowego jak i do szeregu profesjonalnych zastosowań, takich jak między innymi: oświetlenie wnętrz oraz części zewnętrznych biur, hoteli, sklepów, magazynów, placów, ulic, boisk, placów zabaw itd.

Miejsca gdzie możesz zobaczyć nasze produkty

Posiadamy dwa salony pokazowe w Jankach Al Krakowska 44, (teren Indian Meble) pod Warszawaą, w których mogą Państwo bezpośrednio zapoznać się z naszą ofertą a także osobiście sprawdzić wybrane źródła światła na testerze. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doradzamy Klientowi najkorzystniejsze dla niego rozwiązania oraz produkty.

Nie boimy się wyzwań

Wspólpracujemy z doświadczonymi projektantami wnętrz a także godnymi zaufania firmami instalacyjnymi, więc możemy naszym Klientom zaoferować kompleksową usługę - od pomysłu do realizacji.

Zapraszamy do obejrzenia wykonanych przez nas projektów
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium